Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzamin na licencje maszynisty Utk
#1
Witam kończę szkolenie ma licencje maszynisty ale egzamin będę miał na nowych warunkach w Utk i pytanie mam czy ktoś już ten egzamin miał w tym roku w Utk jak było? Ile  się czeka na egzamin ? I inne informacje o tym egzaminie ? Pomoże to na lepsze przygotowanie Smile
Odpowiedz

#2
Był egzamin w UTK kilka dni temu . Zdaje sie na tabletach które losowo wybierają pytania a jest ich 100 . Ryzykiem jest to że możesz przyjechać na egzamin i nagle im system egzaminacyjny padnie . I co wtedy ?????!!!!!!!
Odpowiedz

#3
tak jest. 5 kwietnia był pierwszy egzamin -> https://kurier-kolejowy.pl/aktualnosci/4...CM_M4TT26o
tylko nikt nie podał ile osób zdało ten egzamin Smile
Odpowiedz

#4
Zdało 13 z 15 .
Odpowiedz

#5
Wiecie może czy UTK udostępnia bazę pytań lub testy, które można sobie w domu rozwiązywać? Czy oni nie działają jak w WORDzie czy UDT i niestety nie udostępniają pytań?
Odpowiedz

#6
Teoretycznie jest to wielka tajemnica wiary, ale można śmiało powiedzieć że tak durnowate pytania może wymyśleć tylko urząd zabijania kolei. Fakt faktem, że nie ma tam nic innego niż w instrukcjach, ale... Masa pytań jest z cyklu: "domyśl się co autor miał na myśli.
Tak naprawdę to jakiś sens ma tylko egzamin po świadectwie. 3 miesiące tak potężnej ilości wiedzy dla osoby "z zewnątrz" to niemal w 99% pewne umoczenie kasy za badania i licencję.
Odpowiedz

#7
(08.04.2023, 19:06)Manio napisał(a): Zdało 13 z 15 .

Skąd masz takie wiadomości? W ośrodku, w którym robię licencję powiedzieli, że z 15 osób 2 zdały, a 13 osób niestety nie. Wiesz może, czy od tamtego terminu odbyły się jakieś kolejne egzaminy na licencję? Ewentualnie jaka była zdawalność?
Odpowiedz

#8
Nic więcej nie wiem .
Odpowiedz

#9
Ja natomiast słyszałem, że UTK nie pochwaliło się wynikiem zdawalności tylko, że pytania były dość przejrzyste, czytelne i brało udział 13 kandydatów i 2 kandydatki.
Odpowiedz

#10
https://www.utk.gov.pl/pl/aktualnosci/20...aminy.html

Pod tym linkiem macie najnowsze informacje na temat egzaminu, m. in. oficjalne informacje o wynikach kandydatów.
Odpowiedz

#11
Cześć, pytanie do osób zdających egzamin na licencję maszynisty w UTK. 


Czy macie jakąś bazę pytań które były na egzaminie? dali byście rade podesłać? 

Z góry dziękuję. Cool
Odpowiedz

#12
nikt nie da pytań od tak.. jeśli trzymasz się w grupie zdających to doskonale już wiesz jakie są pytania. tego się trzymajmy i nie udostępniajmy na prawo i lewo bo się połapią i pozmieniają. adios.
Odpowiedz

#13
(17.08.2023, 14:51)yakcoby napisał(a): nikt nie da pytań od tak.. jeśli trzymasz się w grupie zdających to doskonale już wiesz jakie są pytania. tego się trzymajmy i nie udostępniajmy na prawo i lewo bo się połapią i pozmieniają. adios.

Można prosić o jakiś kontakt prywatny
Odpowiedz

#14
Cześć. Czy możecie podpowiedzieć czego się moge spodziewać na egzaminie na licencję maszynisty? Wiem, że pytań nigdzie nie można znaleźć, ale chociaż tak ogólnie jakby ktoś napisał na czym się skupić podczas nauki. Wiem, że instrukcje Ie1 trzeba znać praktycznie na pamięć i w większości także Ir1. Ale tak np. jakich pytań można się spodziewać z budowy taboru, fizyki i elektrotechniki albo innych działów? Będe wdzięczny za wszelkie wskazówki.
Odpowiedz



Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kurs na licencję maszynisty. Oliwier_Ztrains 1 868 05.11.2023, 16:39
Ostatni post: Manio
Thumbs Up Badania na Licencję Maszynisty. Test Ishihary Mr_Perfect 86 9 1 946 15.09.2023, 15:28
Ostatni post: kempa240
Heart Jakie instrukcje do nauki na Egzamin Licencja Maszynisty Szymczak101 16 6 835 22.10.2022, 11:43
Ostatni post: SILENCEISGOLDEN
  Badania na licencję BaKu_Mechanik 1 1 283 19.09.2022, 14:45
Ostatni post: MR Q
Star Pomoc w pytaniach do egzaminu na licencje maszynisty. Szymczak101 12 3 520 10.12.2021, 07:42
Ostatni post: 4est

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 Melroy van den Berg.